Úvod

4 x 100 gramů

Minulé úterý se Träumelinchen narodila čtyři miminka s úžasně vyrovnanými hmotnostmi... Každé vážilo přesně 100 gramů :)

Ať se snažíme sebevíc, stále se nám nedaří koordinovat chod naší lidské smečky tak, aby bylo víc času na morčecí web... To si vždycky jednou za čas řeknem "tak, a teď to dáme do kupy," a než se dostaneme k počítači, uplyne půl roku...

Podle aktualit to teď vypadá, že u nás rodí jen Träumelinchen, ale tak fádní to není. Od loňského října se u nás narodila mláďátka i Agátě, Verunce a Qestě. A s krásně probarvenou Olivkou, kterou přivedla na svět Qesta, jsme se nemohli rozloučit, takže u nás zůstala a uvidíme, jak si povede na výstavách.

Kromě miminek se naše chovatelská stanice rozrostla ještě o Salvátora Elegans, krásného tříbarevného anglického cresteda, který už bydlí s Charlotkou a Karolínkou. Brzo budou jejich společné fotky k vidění v plánovaných odchovech.

Taky doplňujeme a aktualizujeme medailonky našich morčounů, takže tentokrát to snad vyjde a už zase bude náš web aktuální...

Miminka z vrhu P1 jsou k vidění v odchovech.

 

 

Rekonstrukce stránek

Probíhá rekonstrukce stránek, proto prosím omluvte menší "rozházenost". Na úpravách usilovně pracujeme.

Náhodný obrázek

jasmnka 2010-w002.jpg