Nabídka morčat

Zde naleznete morčátka, která nabízíme k prodeji

Nejdříve ale pár informací...

 • Morčátka prodáváme ve věku minimálně 4 týdnů. V tu dobu by měla vážit alespoň 250 g. Váží-li méně, zůstávají u mámy ještě do dosažení 250 g.
 • Před předáním ošetřujeme morčátka proti vnějším a vnitřním parazitům přípravkem Advocate.
 • Morčátka nabízená k prodeji, která ještě nedorostla do odběrového věku a váhy, si můžete zarezervovat. Pro prodej morčat nás můžete kontaktovat e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či telefonicky na +420 737 203 884 nebo +420 737 123 215
 • Abychom morčátkům zajistili jen spolehlivé a zodpovědné páníčky, provedeme na dobu max. 3 pracovních dnů předběžnou rezervaci a budeme po Vás požadovat zaslání nevratné zálohy na prodej morčátka ve výši poloviny jeho ceny. Po doručení prostředků na účet je pro Vás morče definitivně rezervováno do dne dohodnutého odběru. Pokud k odběru nedojde v dohodnutý termín, ani do 5 dnů poté, záloha propadá a morče je nabízeno dalším zájemcům. Pokud k neodebrání morčátka nedojde z důvodů na straně zájemce, zálohu pochopitelně vrátíme.
 • Je možné „předrezervovat“ si morčátka z plánovaných odchovů. Je ale třeba počítat s tím, že může chvíli trvat, než samička zabřezne, že se konkrétní miminko nemusí narodit, a že porod je čistě v rukou přírody a člověk ho zas tak moc ovlivnit nemůže... Pokud máte předběžný zájem o nenarozené morčátko, napište nám nebo zavolejte. V pořadí, v jakém se nám ozvete, Vás budeme obesílat s možností výběru miminek, až se narodí a v pořadí Vašeho zájmu Vám dáme možnost morčátko si vybrat a rezervovat. (Nerozhoduje, o jaké pohlaví jste měli zájem, nabídneme Vám ze všech dosud volných morčátek.) V případě Vašeho trvajícího zájmu a výběru pak platí stejná pravidla se zálohami jako při rezervacích.
 • Morčátka předáváme po dohodě osobně, nejlépe v Ústí nad Labem či v okolí, nebo na výstavách. Případně je možné se dohodnout o zprostředkovaném předání.
 • Cena každého morčátka závisí na jeho předpokladech – je-li na mazlíka, k chovu, nebo i na výstavy. Vyšší ceny jsou také u morčátek po importovaných rodičích. I morče vhodné do chovu či k výstavám se může stát mazlíčkem.
  • Morčátka s chovnými a výstavními předpoklady:
   - samičky: 350 - 500 Kč; samečci: 350 - 450 Kč
  • Morčátka na mazlíky:
   - samičky: 300 - 450 Kč; samečci: 300 - 400 Kč

Jste-li rozhodnuti pořídit si morčátko, pak vezměte v potaz, že...

 • Morčátko je tvor společenský, a proto zvažte, zda opravdu chcete chovat jen jedno morčátko. Zatímco morče chované samostatně v bedničce celý den čeká, až se mu budete věnovat, dvojice hlodavců spolu komunikuje a necítí se osaměle. Dva samečci nebo dvě samičky budou rozhodně spokojenější!
  Pro zajímavost:
  Např. v Německu je od 1. září 2008 chov samotného morčete zakázaný zákonem... Obdobné zákony platí i v dalších evropských zemích.
 • Práce a náklady spojené s chovem jednoho a dvou morčátek, jsou skoro stejné.
 • Pravidla pro spokojené soužití skupiny samečků:
  1. seznamte je, dokud jsou mláďata, nebo jeden dospělý a druhý mládě (nejlépe ve věku 4 - 8 týdnů)
  2. nerozdělujte je od sebe (nejlépe ani při návštěvě veterináře)
  3. nedávejte k nim dalšího morčáka "jen tak, na chvilku"
  4. samičky jsou pro ně naprosto tabu! Žádnou jim nikdy ani neukazujte!

Když nám někdy pošlete fotku nebo info, jak se náš odchovanec má, budeme moc rádi!

Morčátka na prodej:

Momentálně nemáme žádné morčátko na prodej...

 

 

 

 

 

 

Rekonstrukce stránek

Probíhá rekonstrukce stránek, proto prosím omluvte menší "rozházenost". Na úpravách usilovně pracujeme.

Náhodný obrázek

jasmnka 2010-w008.jpg